Dorostenci vyjeli do Senice na Hané

Dne 19.11.2023 tým dorostenců vyrazil do Senice na Hané,kde je čekal další s řady sezónních turnajů. Úvodní zápas začínal v 15:40hodin s týmem borců z Hranic. Začátek zápasu se klukům podařil a vypadalo to ,že budeme na hrací ploše o kousek před soupeřem. Kluci si vytvořili super šance ale golová produktivita neodpovídal množství vytvořených šancí.Naopak produktivní byl soupeř ,který náš tým nakonec porazil 6:3. Zápas byl lehce vyhrocený a nervozita nás stála možnost , získat lepší výsledek. K druhému utkání proti hráčům z Lutína jsme nastoupili s čistou hlavou. První třetina vyzněla výsledkově pro náš tým dobře a bylo vidět ,že jsme začali hrát náš florbal. V dalších třetinách se nám nepodařilo udržet nastavenou herní a gólovou laťku a kluci prohráli v konečném výsledku 4:3. Na turnaji se nám ukázalo, že náš tým je hladový vyhrávat a hraje dobrý florbal ale ne vždy se okolností sejdou v kýžený výsledek. Každopadne za trenéry výborná zkušenost pro naše hráče do budoucna.