Úvod sezóny dorostenců FBC Zeal Lipník

První zápasy – Hranice

Dorostenci odstartovali sezonu v Hranicích. V prvním zápase proti Přerovu jsme byli několikrát vyloučeni, avšak všechna oslabení jsme ubránili úspěšně, dokonce i 5 na 3. Bohužel jsme Přerovu podlehli svým způsobem chvalitebným výsledkem 1:2. Unavení z prvního zápasu bylo znát v tom druhém proti domácím Hranicím. Naše chyby a ne příliš dobrá hra hráčů nás stála prohru 1:5.

První body

Z druhého kola si odvážíme první 3 body po výhře nad Droždínem 4:0 a prohře s Prostějovem 3:6. První zápas jsme měli míček pod kontrolou po většinu hrací doby.
Měli jsme, ale i na vyšší počet branek. Droždínského brankáře podržely kamarádky tyčky. Druhý zápas proti domácímu Prostějovu jsme propadli na počátku první třetiny a stejně tak na konci třetí třetiny. Za stavu 0:2 a ve třech hráčích jsme nastupovali do druhé třetiny. Dvojnásobné oslabení jsme ubránili solidně, bohužel jsme hned poté inkasovali v plném počtu hráčů. Třetí třetina začala za stavu 1:4. Naši hráči výborně zabojovali a snížili na 3:4. Nakonec jsme podlehli domácím 3:6. Na závěr musím pochválit všechny hráče za skvělou týmovou hru.

Zápasy v domácí hale

Z domácích dvou zápasů máme dvě prohry . Zapas proti lídrovi tabulky se ze začátku vyvíjel menší přestřelkou typu: Uníčov vedl o gól a my vyrovnali, tohle se opakovalo třikrát až do počátku třetí třetiny, kdy došlo ke skratu a Uníčov vstřelil rychlé góly ve vlastním oslabení. Podařilo se nám na konci zápasu pouze snížit na konečných 4:8. Pozdější zápas proti Áčkovému Šternberku přinesl spoustu smolných momentů na obou stranách. Šance byly na obou stranách, ale lépe je dokázali využít hráči hostů. Ve třetí třetině jsme dokázali snížit na 1:3 usilovným bojem o míček a následné
dorážce do sítě Šternberka. Bohužel konečný stav 1:4 nastal po pěkné kombinaci hostů. Naše ne moc dobré výsledky v prvních třech kolech bohužel zapříčinily propad do druhé poloviny tabulky. Kluci se ale nevzdávají a intenzivně se připravují na další náročné zápasy.