Starší žáci si zahrali doma

Starší žáci FBC Traweko Lipník na domácí palubovce za podpory fanoušků získali 6. bodů. V prvním zápase proti týmu z Litovle v první třetině to byla přetahovaná, kdo dá první gól. Přesnější dvě mušky měli naši borci. Od druhé třetiny jsme měli více ze hry a trestali chyby soupeře pěknými góly. V závěru utkání nám vstřelil Litovel 2. góly ale i tak jsme vyhráli 8:4. Druhý zápas ze střeleckým týmem ze Šumperka to byl jiný oříšek. V první třetině jsme sice na 2 góly soupeře našli rychlé vyrovnávací branky, i když měl soupeř více ze hry. Od druhé třetiny jsme napadali rozehrávky soupeře a dvěma brankami otočili utkání. Dominik v bráně kouzlil jeden zákrok za druhým a i když 5 vteřim před koncem zápasu po několika odrazech Mohelnice snížila, vyhráli jsme i druhý zapas 4:3. Další parádní výkon celého týmu a v tabulce jsme s týmem z Uničova s 13 body na 3 místě. Další 2 zápasy odehrajeme 13.11. v Jeseníku.