První venkovní zápasy céčka

V sobotu 1.10. 2022 odehrálo Lipenské céčko další dva zápasy Olomouckého přeboru mužů v Moravském Berounu. První zápas svedli s FBC Lutín a hned v první třetině dokázali vstřelit 2 góly a udržet si vedení až do 3. třetiny, kde se soupeř vzpamatoval a dokázal dorovnat skóre na 3:3.
( góly:Hřivna,Trlica,Trlica).
V druhém zápase svedli boj s Asper Šumperk B, který dokázal v první polovině první třetiny vstřelit hned dva góly, stav 2:0 pro Šumperk vydržel až do 3. třetiny, kde se Lipník vzpamatoval a během tří minut dokázal vstřelit 3 góly a tím obrátit skóre ve svůj prospěch a díky dalšímu gólů zvýšit náskok na 4:2, ale Šumperk využil přesilovku a dokázal upravit výsledek na konečných 4:3. Z venkovních zápasů si céčko odváží 4 body do tabulky a stále bojuje o přední příčky tabulky.
(Góly: Šlosar T.,Trlica,Trlica,Schneider)
Další dva zápasy odehrají 16.10.2022 v Kostelci na Hané.