Těžké zápasy starších žáků

V neděli 27.3. odehráli starší žáci 2 zápasy v Mohelnici. První s jedničkou playoff, kdy v první třetině spali. Každopádně v druhé třetině, která dopadla 4:4 a 3. třetině dokázali favoritovi, že jsou více než kvalitní soupeř a tato třetina skončila 2:2. Bylo vidět na protihráči, jak v druhé třetině znervózněli, když viděl dravost našich borců. V druhém zápase s Mohelnici hned na začátku pokračovali v dravosti a v první třetině naší borci vedli. Bohužel začaly docházet síly a projevilo se to na skóre. Sice to skončilo prohrou, ale za mne – vítězstvím . Je vidět posun našich borců a jejich kvality, kdy se srovnávají s nejlepšími. Jen tak dál „BANDO“ . Nedokázal jsem psát dřív, kvůli tomu, co se stalo. Plánoval jsem minutu ticha za Matyho, ale nechtěl jsem náš tým rozhodit před zápasy. Nicméně by si Mates Konvičný zasloužil poděkování za podporu a složit úctu. Byl to neskutečný bojovník, sympaťák a fajn kamarád, který bude chybět v každém srdci, které ho mělo možnost potkat a poznat.