Starší žáci opět stoprocentní

Starší žáci odehráli 29.10 další dva zápasy Olomouckého přeboru.

V prvním zápase proti týmu FBC Uničov jsme od prvních minut hráli pěknou kombinační hru a v poločase vedli bez problémů 4:0. V druhé půli ale kluci přestali hrát a soupeř se 4 góly dostal opět do zápasu. Je pravda, že nám mnoho střel pochytal gólman soupeřů a taky jsme trefovali samou tyčku a břevno. V poslední třetině,ale kluci zabojovali a navyšovali vedení na konečných 11:6.

Ve druhém zápase proti domácímu týmu Olomouce jsme dali první gól my, po dorážce před brankou, ale soupeř třetinu otočil po našich chybách v obraně na 1:2. Od druhé třetiny do konce zápasu jsme zvýšili přesnost přihrávek a našich kombinací a zápas jsme bez problému dotáhli k vítěznému konci výhrou 8:3. Starší žáci vedou tabulku s 12 body.