Starší žáci na Ostrava Cupu

Starší žáci FBC Lipník, hráli první červnový víkend na florbalovém turnaji Ostrava Cup. V 1. zápase proti TJ Slovan Havířov jsme dostali ve 2. minutě první gól, ale do 22. minuty jsme hráli pěkný kombinační florbal a dokázali obrátit zapas na vedení 3:1. Bohužel, konec zápasu povolením tlaku a štěstím soupeře, zápas opět otočili na konečných 3:5. Druhý zápas proti FBC Ostrava žlutí probíhal zcela obráceně. V polovině zápasu jsme prohrávali 1:4, ale 2. poločas jsme nabrali druhý dech a vyrovnali na konečných 5:5. Třetí zápas proti FBC Ostrava šedí jsme měli pod kontrolou od začátku do konce utkání s výsledkem 6:1. V základní skupině jsme skončili na 2. místě. V 1. kole play off, jsme poměřili síly s týmem FBC TJ Sokol Frenštát p/R. Zápas byl velice vyrovnaný a bojovalo se o každý míček. Soupeř šel do vedení v 5. minutě, ale my jsme vyrovnali do konce poločasu. Bohužel tým z Frenštátu ve 27 minutě dal rozdílový gól a našemu týmu se přes veškeré úsilí vyrovnat již nepodařilo. Díky bojovnosti, nasazení a vyrovnaným zápasům se soupeři z vyšších soutěží MS kraje, patří našim borcům a Verunce poděkování. Samozřejmě dík patří i rodičům, co přijeli na turnaj fandit ))