První turnaje přípravky FBC Lipník

Dne 25.9.2016 pořádal tým přípravky FBC Traweko Lipník na domácí hale v Lipníku první turnaj ligy Olomouckého kraje. V prvním zápase proti týmu Žraloků z Přerova se zpočátku zápas nevyvíjel pro naš tým dobře,ale kluci zabojovali v druhé půli a vyrovnali na konečných 5:5. Druhý zápas proti prvnímu týmu Šternberka jsme prohráli 1:15. Ve třetím utkání proti druhému týmu Šternberka kluci vrátili soupeři vysokou prohru a vyhráli 12:1. Poslední zápas s týmem Tučňáků Přerov jsme vyhráli 14:8. Díky horšímu skóre, skončil náš tým přípravky na 3 místě za 2 týmem Žraloků Přerov a vítězným týmem Štermberka.
prvniturnaj2

V neděli 9.10. se naše nejmladší přípravka FBC Traweko Lipník vydala na další florbalový turnaj do Hranic. Náš tým se skládal nejen ze stálých hráčů ,ale i z úplně nových tváří, které k nám přivítaly na začátku letošní sezóny. Kluci zvládli první soupeře domácí Hranice skvěle a vyhráli 6:2.Tato výhra jim zvedla sebevědomí a tak v následujících soupeřích z Mohelnice neviděli konkurenci. Ba opak byl pravdou,ale po těžkém boji jsme prohráli 3:4. Po dvou zapasové přestávce nás čekal zápas s favority turnaje ze Štenberka(Bleu). Neuběhla ani půl minuta a náš tým už prohrával o branku. Nicméně kluci zabojovali a v druhé polovině vyrovnali na 3:3. V závěru utkání jsme dostali 2 branky a nakonec jsme prohráli 3:5. V posledním zápase proti Štenberku Black jsme hráli o třetí místo. Po první polovině byl stav vyrovnaný 3:3, jenže náš tým byl na pohled lepší, jen jsme neproměňovali gólové šance. V druhé polovině zápasu se stupeň nervozity zvýšil.Do konce utkání zbývaly dvě minuty a stav byl stále nerozhodný.V poslední minutě dal náš tým rozhodující gól na 4:3, který přispěl k našemu druhému vítězství a nakonec i ke krásnému třetímu místu na turnaji.