Předvánoční zápasy mužů A

Áčko rozehrálo první zápas s rezervou Šumperka jako favorit zápasu, Šumperk navíc přijel v 7 hráčích.
V první třetině jsme šli do rychlého vedení 2:0 a do konce třetiny jsme navýšili na 3:0. Ve druhé třetině jsme vsítili 4. branku a Šumperk začal kousat, šťastnými góly a gólem z nájezdu snížili na 4:3 a utkání bylo napjaté. Třetí třetinu jsme ale vyhráli poměrem 8:1 a zápas vyhráli 12:3💪
Hattrick nastřílel Jan Mádr a David Hřivna vstřelil první gól za Áčko v sezoně🤩
Proti Kostelci to byl souboj dvou nejlepších týmů v lize a souboj o první místo. Hned v úvodu jsme obdrželi další gól z trestného střílení, ale v zápětí jsme dokázali vyrovnat. Kostelec ještě v první třetině odskočil o 2 góly, ale snížit dokázal Jan Šromota. Kostelec ale opět udeřil a vedl už 5:2. Dokázali jsme sice hned snížit na 5:3, ale potom už se prosazoval pouze Kostelec a zvítězil 8:3😖