Předvánoční turnaj dorostenců

Dne 17.12.2023 odehráli naši dorostenci poslední turnaj před Vánocemi. Hráli jsme na domácí půdě v naší krásné hale a bylo to znát. V prvním utkání s týmem z Lutína bylo od začátku jasné, že hraje s vyspělým týmem z vrchních příček tabulky. Zápas byl celou dobu vyrovnaný a přetahovali jsme se o výsledek. Kluci hráli hezký kombinační florbal ,který nám nakonec přinesl výhru 6:5. Byl to pohledný florbal ,kde bylo plno akci a gólů. Druhý zápas s Vikýřovicemi ,které v tabulce obsazují předposlední místo se zdál být lehký. Opak byl pravdou. V první třetině jsme začli pozvolna a s despektem. Hra byla vyrovnaná a umožnili jsme soupeři dát dva góly. V dalších třetinách jsme ale hru naprosto ovládli a začal brankostroj. Za podpory fanoušků na tribuně jsme zápas dovedli do výhry 11:2. Pochvala všem hráčům za přístup a chladnou hlavu ,hlavně v prvním utkání. Nějaké mezery máme ale taky se máme , takže těšíme se na další trénink!!!!