Muži B mají první letošní zápasy za sebou

První zápasy v novém roce hrál FBC Lipník B v Postřelmově s nepříjemným soupeřem Orel Jednota Troubelice, který běhal, napadal a opravdu byl rozhodnutý nám vzít 3 body. Naštěstí jsme dokázali využít přesilovky a mohli se radovat z výhry 6:3. Druhým soupeřem byl vedoucí tým Saros Olomouc. I když se nám podařil vstup do zápasu, vstřelili jsme první gól, soupeř navyšoval vedení do konce druhé třetiny na 5:1 V poslední třetině se i na nás pousmálo štěstí a my jsme dokázali během 10 minut dorovnat na konečnou remízu 5:5. Mužské céčko odehrálo další 2 zápasy v Mohelnici a to domácím týmem výhrou 4:2 a se Šternberkem po smolném odrazu v posledních vteřinách zápasu jsme prohráli 5:6. V tabulce Olomouckého přeboru je B tým na bronzovém místě, tým C v závěsu na čtvrtém.