Mladší žáci v druhé polovině ligy ukazují vzestupnou formu.

Mladší žáci jeli před vánočními svátky na turnaj do Přerova. Na turnaji dokázali kluci a holky doplněni elevy porazit jen slabší tým Přerova, ale v dalších utkáních proti druhému týmu Přerova, Olomouce a Šternberka své zápasy prohráli a turnaji skončili na 4 místě.

Mladší žáci v Litovli smolně čtvrtí!

Na začátek turnaje kluky čekala Mohelnice. Tohle utkání byla priorita vyhrát, tak se do toho obuli a Mohelnici nepustili k nějakému velkému tlaku nebo kontaktu. Utkání skončilo 6:2, kdy Míša dostala smolné góly, ale řekneme si když na vás letí celkově méně střel, tím je to pro gólmany obtížnější. Podobný zápas se vyvíjel proti Litovli, jen rozdíl byl v tom, že každý chtěl být hrdina a dát gól. Výborný zápas zde odehrál útok elevů, který střelil 3 ze 4 branek. Utkání skončilo 4:2. První zápas s Přerovem „B“ byl jednoduše řečeno chaos, kluci zbytečně chybovali a tohle utkání se jim vážně nepovedlo. Navíc mnoha neproměněných šancí stanovilo výsledek 1:5. Po třech odehraných zápasech jsme čekali na poslední zápas s Přerovem „A“. Jenže tento zápas dostal ještě větší náboj, kdy oba týmy z Přerova nestačili na Mohelnici a ve vzájemném zápase si vzali každý po bodu. Takže v tomto zápase se šlo tzv. do all in, v případě výhry by slavili první místo. Při prohře čtvrté. V úvodu šlo vidět, že nám Přerov chce ukázat, jak bude zápas vypadat. Po pěkné kombinaci a zmatku u brankoviště vedl 2:0, avšak šlo o první místo, tak kluci ukázali, že se jen tak nedají a snížili na 2:1. Na konci první půle byl stav 3:2, kdy 6 sekund před koncem byl narozen nájezd, který Míša lapila a naděje žila. Druhá půle to byl florbal nahoru dolů, bohužel během jedné minuty Přerov střelil 2 branky a poté ještě zvýšil na 5:2. Jenže jak jsem řekl výše, hrálo se o první místo. Kluci ještě dokázali zabrat a dotáhnout na 5:4, což byla konečná a skončili na čtvrtém místě. I s tak oslabenou sestavou potrápit Přerov, hoši a děvče klobouk dolů!

Mladší žáci vyloupili Prostějov!!!

Úvodní zápas kluci zabojovali a vybojovali výhru nad domácím Prostějovem 1:3. Druhý zápas se střetli s největším rivalem, ano je to Přerov. Tento zápas šlo hlavně o týmový výkon, který kluci opravdu předváděli po celý zápas. I po přestřílení soupeře a tuctu střel vyhráli „jen“ 5:3. Dalším soupeřem bylo Náklo, tento tým patří k těm slabším, což kluci věděli, nepodcenili a vyhráli jasně 5:0. Zde si čisté konto připsala Michaela Horková a nebylo to zdaleka všechno… Když Přerov porazil v dramatickém utkání Šumperk, stačila nám v posledním zápase remíza, aby jsme skončili na prvním místě. Jenže takových situací už tu bylo. Tentokrát opět velice pěkné utkání obou týmů, neproměněný nájezd a také kulišarna na nájezd od Vítka, který tímto golem pohřbil naděje Šumperku a opět skvělá Brankářka Míša, která si zde připsala opět nulu. Samozřejmě za pomoci a obětavosti všech hráčů. Konečný výsledek byl tedy 3:0 a po x turnajích slaví mladší žáci opět první místo a ukázali, že na kov nejcennější se s nimi musí počítat!!!