Mladší žáci končí turnaje na bedně

Mladší žáci obsadili v Senicích na Hané 3. místo. Na začátek s námi poměřil síly tým Olomouce. Tento zápas začali smolně a prohrávali jsme 0:1, poté se ale hra otočila kluci začali hrát jako jeden tým A přineslo to ovoce na 2:1. Do přestávky se však Olomouci povedlo dvěma šťastnými góly otočit skóre opět na svou stranu 3:2, které platilo na konci první půle . Zbytek zápasu přinesl jen nevyužité šance a gól na 3:3. Druhý zápas se Šternberkem byl nahoru dolů. Krásné akce nechyběli jak na naší straně, tak na straně soupeře. Přestřelku nakonec lépe zvládl Šternberk poměrem 6:5. Utkání proti Náklu byla povinnost vyhrát a po pár minutách, kdy si kluci museli zvyknout na dominanci v tomto zápase, nastříleli 11 gólů. Gólman Bruss měl smůlu, když mu propadla jediná střela soupeře a přišel tak o čistě konto. Poslední utkání jsme hráli o 2. místo s týmem Šumperka, bohužel se na začátku poranil Dohnal a kluci tak dohrávali, jak museli. Šumperk nám oplatil prohru z minule, kdy zápas skončil také 3:0, ale tentokrát se radoval soupeř. Bojovnost a mnohé krásné kombinace se těmhle chlapíkům a slečně upřít rozhodně nedají!!!

Mladší žáci odehráli další turnaj v Přerově, kde odehráli 4 utkání. Až na ztroskotání s Olomoucí, vyhráli zbylé utkání proti Droždínu, Hranicím a Přerovu. Poděkováním fanouškům, kteří fandili jako by se hrálo doma.

Mladší žáci odehráli poslední turnaj v této sezóně a to na domácí palubovce, kde získali 3. místo. První zápas s Uničovem Yellow skončil 3:3, tento zápas byl zachráněn 1,4 sekund před koncem, kdy si Daniel Dohnal vykoupal brankáře. Druhý zápas proti Lutínu byl jeden velký chaos, který byl zkorigován a vyhrán 4:2. Nejlepší výkon kluci předvedli proti druhému týmu Uničova, v první půli jsme měli několik obrovských šancí, které jsme zužitkovali jen jednou. Po osobních chybách nás Uničov trestal a otočil na 5:1, i když byl zápas pořád kombinačně a fyzicky velice dobrý. Ke konci zápasu se nám podařilo jen snížit na konečných 5:2. Poslední utkaní proti týmu Šternberka skončil prohrou 1:5. Tento zápas už bohužel kluci pletli nohama a hra nebyla nějak atraktivní. Tato sezóna tedy končí ze ziskem několik medailí všeho druhu a hlavně kluci většinu turnajů odjezdili s elévy, kdy jde prostě hrozně poznat ten věkový rozdíl, nicméně pobrali spoustu zkušeností, které se jim budou hodit do příští sezóny. K mladším žákům chci jen říct, že (dle mého názoru) se zlepšila kombinační hra oproti začátku sezóny. Díky za tuhle sezónu a za pár měsíců na to opět vletíme!!