Dorostenci v Mohelnici získali plný počet bodů

Dorostenci odehráli další kolo 2.ligy dorostenců skupiny A, ikdyz se bohužel zranili oba gólmani, skvěle navázal na své výkony v minulých letech Jakub Skopal, který byl hlavním kámenem úspěchu.👏
První zápas přehráli tým SK K2 Prostějov, kdy si dokázali pohlídat vedení po 1.třetině 2:0 a postupně využívali šance, utkání skončilo poměrem 5:1. Branky: Skála 2x, Oblouk, Hřivna, Tamborský
Druhý zápas proti domácí Mohelnici se nezačalo podle představ, po 1. třetině prohrávali 0:3 a soupeř měl více ze hry než naši borci. Za podpory skvělých fanoušků a díky týmovému výkonu se podařilo snížit ve 2. třetině díky dvou trefám Dohnala na 2:3. Obrat byl dokonán ve 3. třetině díky vyrovnávací brance Hřivny a vítězné trefě Skály.