Dorostenci na výjezdu v Jeseníku

Nedělní den 14.1.2024 naši Dorostenci odjeli hrát turnaj do vzdáleného Jeseníku. Přivítala nás pěkná,nová sportovní hala s dobrým povrchem. Do plné sestavy nám chyběl jen Honza Kryštofovič,který se na další turnaj připravoval individuálně na horách. Proti týmu FBC Droždín jsme nastoupili v 11:10 hodin a rozehráli naši hru.Soupeř nehrál špatně ale jen v první třetině jsme si vytvořili 17 gólových šanci,které jsme ale neproměnili. V dalších třetinách se nám podařilo konečně skórovat a konečný výsledek 6:3 byl pro nás uspokojivý. Kluci a holka hráli dobře kombinačně a v pěkném tempu.Za trenéry spokojenost a pochvala za přístup k zápasu. Druhé utkání s Jeseníkem jsme očekávali ,že bude zápas jiné úrovně. Jedná se totiž o tým,který je ve vedení tabulky výsledků. Nastavili jsme herní strategii a zápas rozehráli v zajímavém tempu. Podařilo se nám zahrát vyrovnanou první třetinu ,kdy jsme dostali jen jeden gól. Kluci a holka hráli velmi odpovědně a hráče z Jeseníku drželi na uzdě. Druhá třetina ve které nepadl žádný gól nám potvrdila, že náš herní systém je správný a tým šlape. Ve třetí třetině jsme povolili a dostali dva góly z vlastních chyb. Jediný gól našeho týmu zařídil Radim Bednář ve spolupráci s Mikulášem Hanákem. Prohráli jsme tedy 3:1 . Během obou zápasů nás podporovala „horda“ rodičů, kteří naše borce povzbuzovali. Byli jste výborní!!!!!!!🫵👊💪 Hodnotíme turnaj dobře odehraný s poznatkem slabiny v proměňování vytvořených šancí. Za trenéry chválíme hlavně druhý zápas za jeho průběh i výsledek ,jelikož se jednalo hru ,která se hraje ve vyšších soutěžích…opravdu podařené!!!! Teď ještě jedna pochvala …hráli jsme v neděli a v pondělí jsme měli trénink. Velice nás těší ,že na tento trénink došel plný počet našeho družstva. Tedy naši dorostenci jsou vysoce morální a mají zájem !!!! Chválíme!!!!!