Domácí zápasy dorostenců

26.2. se odehrálo v Lipníku další kolo Ol.ligy dorostenců.
V prvním zápase narazili na tým Olomouce. Po celou dobu zápasu tým určoval tempo hry a zaslouženě tak vyhrál vysoko 10:2, je to první výhra nad Olomoucí v této sezoně.
Druhý zápas byl proti Mohelnici, pokaždé jsou tyto zápasy emotivní a velice vyhrocené. V polovině zápasu vedli 6:1 a zdálo se, že si připíše další tři body. Nakonec soupeř snížili na 6:2 a když o pár vteřin později snížil na 6:3, kluci se zlomili a Mohelnici se povedlo srovnat na 6:6. Tento výsledek byl konečný, ikdyz ve 3. třetině se mohl zápas opět překlopit na Lipenskou stranu, bohužel chyběla lepší zakončení.
Turnaj 12.3. v Mohelnici.
Zápas proti Přerovu se opět vydařil, po 1.třetině vedli 1:0 díky brance Tamborského, ve 2. třetině měl Přerov několik šancí zápas otočit. Bojovná a důrazná práce obránců a golmanky Horkové, která odchytala zápas ve velké parádě, dostával Přerov do komplikací. Ve 3. třetině hráči využili chyb Přerova a navýšili výhru na konečných 5:0.
Zápas proti Šumperku skončil 3:6 ve prospěch soupeře. V tomto zápase byla vidět únava z prvního zápasu s Přerovem, ale v 8 lidech to tak hold bývá. I přesto všichno bojovali a drželi si kontakt se soupeřem o jednu branku. Bohužel u jednoho ze souboje špatně došlápl Skála, který už měl několik tvrdých pádů v prvním zápase a poranil si kotník a aby toho nebylo málo o necelou chvíli později hráč sekl golmanku Horkovou do ruky a nastipl ji kloub prstu. Do brány se teda musel postavit jeden z hráčů. Dohrávalo se v 6 lidech, ale všichni zaslouží respekt 👏👏👏