Další čtyři zápasy našich dorostenců

Dorostenci FBC Lipník odehráli další čtyři utkání v lize dorostenců. První dvě utkání pořádal nás klub v hale Naparii Hranice. Bohužel nemoc obou gólmanů + Kamil Škop = opět kombinovaná sestava s většinou starších žáků s gólmanem“ Honzou Štěpánkem. V prvním zápase jsme nestačili na tým Mohelnice a prohráli 2:11. Ve druhém jsme chtěli vybojovat první body, ale opět klasika 37 vteřina a 57 vteřina dva góly v naší brance. Do poločasu Kuba Livora po samostatné akci střelou do tyčky a od gólmana spadl míček do brány a my snížili na 1:2. Začátkem druhého poločasu jsme po další akci Kuby vyrovnali na 2:2. Jenže po rozehrávce ve středovém kruhu se nedohodli oba obránci a soupeř opět vedl na konci druhé třetiny 3:2. Do poslední třetiny jsme ale vlétli na soupeře a po přihrávce Tomáše Oravy Danovi Štěpánkovi bylo srovnáno. O minutu později Adam Zdarsa nahrál do brejku Kubovi a ten dal Hattrick a my vedli 4:3. Po gólu nás soupeř na chvíli zamknul do našeho obranného pásma, ale výsledkem potaženého míčku u mantinelu Kubou a přihrávka Danovi byl pátý gól v síti soupeře a první zasloužené vítězství. Další dvě utkání jsme odehráli v Hranické Naparii. V prvním utkání proti Hranicím jsme si nechali dát na začátku zápasu rychlé 4 góly a v dalším průběhu utkání i když jsme měli více šancí než soupeř, nepodařilo se nám zápas otočit a my prohráli 3:7. Dalším utkání proti Šumperku kluci prohráli 1:5 hlavně kvůli neproměňování šancí, které jsem v utkání měli přibližně ve stejném počtu jako soupeř, ale soupeř jich dokázal více využít.