Áčko mužů zakončilo sezónu v Prostějově

Lipenský A-tým odcestoval v sobotu 6.4. na poslední zápasy sezony do Prostějova kde se utkal s domácím týmem SK K2 Prostějov B a týmem FBC Hranice B.
První zápas s Prostějovem se již od počátečních minut utkání nesl v duchu tvrdé a fyzické hry, což více vyhovovalo domácímu celku. I přes spoustu šancí na obou stranách první třetina gól nepřinesla.
První branka zápasu padla až ve dvacáté minutě zápasu, o tu se postaral Tobiáš Richtr z povedené standardní situace a připsal si tak první gól za mužské Áčko v sezoně. Prostějov zvládl rychle vyrovnat a hrálo se opět nahoru dolů. Herní projev i skóre byli dlouho vyrovnané a oba týmy si připsali ještě tři góly s tím, že jak Lipník, tak Prostějov dokázali skórovat v poslední minutě zápasu. Po závěrečném hvizdu tedy svítilo na výsledkové tabuli skóre 4:4.
Branky: 20’ Richtr, 29’ Mádr, 32’ Schneider, 39’ Šromota
Druhý zápas proti Hranicím se našemu týmu vůbec nevyvedl. I přesto, že stav utkání byl po první třetině vyrovnaný(1:1), nedokázali jsme vysoké tempo zápasu udržet. Nedařilo se nám v zakončení a soupeřův útok složený z mladých rychlých hráčů úspěšně trestal naše chyby, a tak bylo skóre po druhé třetině utkání 6:1. V poslední třetině zápasu padli na obou stranách ještě 4 góly a z vítězství 10:5 se mohl radovat tým z Hranic.
Branky:1’, 35’ Schneider, 28’ Tamborský, 32’ Mádr, 39’ Novák
I přes výsledky posledních zápasů to byla pro mužské Áčko povedená sezona a po posledním kole Olomoucké ligy obývá krásnou druhou příčku. Za hráče i realizační tým chci poděkovat fanouškům, kteří nás celou sezonu podporovali, bez vás by to nešlo🫶🖤💚