1. kolo poháru Českého florbalu

V rámci přípravy na novou sezónu odehráli muži s veterány FBC Lipník 22. a 23. srpna 1. kolo poháru Českého florbalu, kde zúročili svoje fyzické a herní dovednosti z letní přípravy. První den vyhráli úvodní utkání proti FBC Frýdek Místek 2:1. Druhý západ jsme bohužel prohráli s FBC Olomouc 2:3. Druhý den v prvním zápase se odehrálo derby proti FBC Přerov. Zápas byl od prvních minut ve vysokém tempu a velice vyhrocený. Rozhodlo proměňování šancí a v tom byl Přerov lepší a my prohráli 2:7. Poslední zápas jsme hráli proti domácímu týmu FBK Rožnov p/R. Hráli jsme proti 2. ligového týmu a trápili ho po celý zápas kdy bohužel došly fyzické síly v poslední třetině a my prohráli 2:4.

Vzhledem k tomu, že všechny zápasy hráli naši muži proti týmům z vyšších soutěží, postoupili do 2 kola. Na domácí palubovce v neděli 30.8. v 15 hodin odehrají 2 kolo poháru zápas proti 1. FBK Eagles Orlová. Přijděte fandit.